На головну
Останнє оновлення: 16.05 18:04
             

Контакти "Бізнес Ліги"

час роботи: з 10-00 до 16-00, в суботу з 10-00 до 14-00, вихідний неділя.
телефони: Київстар (096) 3968809, Київстар (067) 5624925, МТС (099) 3968809, Лайф (073) 3968809 
e-mail: info@biz-liga.dp.ua
адреса: м Дніпро,
проспект Олександра Поля, 97
Директор: Панов Богдан Олександрович Bogdan@biz-liga.dp.ua Skype: bogdanpanov76
Головний бухгалтер: Зайченко Валентина Дмитрівна Valya@biz-liga.dp.ua Skype: valya208919
Керівник відділу продажу: Панова Лариса Олександрівна Larisa@biz-liga.dp.ua Skype: lara__panova
Менеджер відділу продажів: Пушкарьова Олександра Владиславівна Sasha@biz-liga.dp.ua Skype: sasha_biz-liga

Схема проїзду:

Сервісний центр:

час роботи: з 10-00 до 16-00, в суботу з 10-00 до 14-00, вихідний неділя.
телефони: (097) 604-62-81, (067) 565-71-52, (067) 921-69-59
e-mail: service@biz-liga.dp.ua
адреса: м Дніпро,
проспект Олександра Поля, 97
Керівник сервісного центру: Фатнев Костянтин Олексійович Kostya@biz-liga.dp.ua Skype: live:7b4d7f13785dc87b
Менеджер сервісного центру: Полякова Світлана Олександрівна Svetlana@biz-liga.dp.ua Skype: svetapolyakova66

Схема проїзду:

Copyright © 2005—2022 "Бізнес Ліга". Всі права захищені.